Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Tiskové zprávy

Sociálně demokratické ženy z Prahy společně s prezidentem republiky na Hradě slavily

Prezident Miloš Zeman se svými příznivci oslavil 10. března výročí inaugurace koncertem šansoniérky Mireille Mathieu.

Celostátní seminář SDŽ

9. března 2019, při příležitosti Mezinárodního dne žen, se v hotelu Kampa v Praze konal Celostátní seminář SDŽ na téma „Sociální, zdravotní a evropská politika“ a byla předána i ocenění „ŽENY SOBĚ“.

Sociálně demokratické ženy mají „NOVÉ VEDENÍ“

23. února 2019 ve Steinerově sále LD v Praze se se konala Celostátní konference SDŽ, která zvolila vedení SDŽ na volební období 2019 - 2021.

Tisková zpráva z Kdyně

Chtěla bych se s Vámi podělit o veliké překvapení, které pro ženy z klubu SDŽ a orgranizaci  STP připravila pionýrská vedoucí paní Ivanka Mochurová.

Když jsem nasedala do auta a měla před sebou cestu na Babylon

Když jsem nasedala do auta a měla před sebou cestu na Babylon, abych naložila Mirku Beroušků, se kterou jsme se domluvily na předání upletených věcí do dětského domova ve Staňkově, tak jsem vůbec netušila, co mě čeká.

Dětský domov Staňkov

Zima, jak už je známo, s sebou přináší dlouhé večery. Každý člověk, který má nějakého koníčka, tak se mu v tomhle období dost věnuje. To jsme udělaly i my, ženy z klubu SDŽ ve Kdyni.

Návštěva Klokánku v Janovicích nad Úhlavou

Když jsme nasedaly do auta s paní Maruškou Hromadovou, tak jsme si mohly zazpívat ,,a pršelo, jen se lilo", ale nás to neodradilo a vyrazily jsme do Janovic nad Úhlavou, konkrétně do dětského zařízení Klokánek.

Vánoční strom Kdyně

Tak jako v mnoha městech naší republiky, tak i u nás ve Kdyni  se konalo v neděli 2. 12. 2018 rozsvícení vánočního stromečku v městském parku u muzea.

Semináře SDŽ s europoslancem RNDr. Pavlem Pocem

Sociálně demokratické ženy ČSSD ve spolupráci s europoslancem RNDr. Pavlem Pocem uspořádaly v listopadu 2018 tři velmi zajímavé semináře s aktuálním tématem „Sociální demokracie v EU“.

Pletení pro nedonošená miminka

Členky SDŽ z Karlovarského kraje, klubu Chodov pravidelně dodávají do nemocnic pletené výrobky pro nedonošené děti.

Za dětmi do „Klokánku“

Dětské zařízení Klokánek, to bylo tématem návštěvy Klubu sociálně demokratických žen z Prahy 4.

Akce SDŽ Plzeň-jih „Dobřanské štrůdlování“

„Dobřanské štrůdlování“ je každoroční akcí SDŽ Plzeň-jih.

Oslava Dne seniorů – SDŽ Mladá Boleslav

Jako každoročně uspořádal klub SDŽ Mladá Boleslav 1.10.2018 malé posezení v Domě s pečovatelskou službou.

SDŽ na návštěvě u hejtmana Pardubického kraje

V pondělí 8. října 2018 se ženy z krajského sdružení Sociálně demokratických žen setkaly s hejtmanem Pardubického kraje Martinem Netolickým, radním za ČSSD Václavem Kroutilem a senátorem Radko Martínkem.

Štrasburk 2018

Na pozvání europoslankyně MUDr. Olgy Sehnalové, MBA, ve dnech 29. 09. - 2. 10. 2018 navštívily Sociálně demokratické ženy, nejen z Prahy, ale i ze Vsetína, Kroměříže, Přerova Olomouce a Prostějova, Evropský parlament.
  stránka 1/20   následující>>