Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Divoké benefiční odpoledne v Centru RoSa


25. 10. 2016 – Členky klubu SDŽ Praha 8 se dne 13. 10. 2016 zúčastnily Divokého benefičního odpoledne v Centru RoSa v Kobylisích na Praze 8.

Dne 13. 10. 2016 se konalo Divoké benefiční odpoledne v Centru RoSa v Kobylisích na Praze 8. Tohoto odpoledne se aktivně zúčastnily i členky Klubu SDŽ Praha 8 Z. Prokopiusová a J. Slavíková, které prodávaly ve stáncích v chodbách RoSy. Jednalo se o stánky v souvislosti  s večerním představením „Vražda sexem“ divadelního spolku DIVOCH. Byly to účelně a prakticky vybavené stánky s nejrůznějším zbožím s vtipnými názvy – Umělecký antikvariát intelektuála Bernieho, Lékárna doktorky Nicol, Vetešnictví tetičky Dot, Módní salón prostitutky Angie, Vše pro děti od matky Val a Osvěžující stánek staříka Billa s nejrůznějšími dobrotami.

Benefiční akci podpořila Nadace Divoké husy, jejíž výtěžek zdvojnásobí. Velké poděkování patří všem, kteří tuto akci úspěšně naplánovali a zrealizovali, protože se všem přítomným návštěvníkům moc líbila, a tak určitě splnila svůj cíl.

Mgr. Jiřina Slavíková
předsedkyně klubu SDŽ Praha 8Poslat emailem
Vytisknout
Nahoru