Přejít na obsah

SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉ ŽENY

Výroční benefiční program CID v Hudebním divadle v Karlíně


5. 12. 2016 – Členky SDŽ se zúčastnily Výročního benefičního koncertu CID konaného dne 24. 11. 2016 v Hudebním divadle v Karlíně.

Dne 24. 11. 2016 se konal v odpoledních hodinách Výroční benefiční koncert CID v Hudebním divadle v Karlíně – v Clubu Theatro. Jednalo se o oslavu 25 + 1 rok od založení CID v Praze 8. Ve velmi nápaditém a pestrém programu, který moderoval L. Baselides a také zde představil svoji novou knihu, účinkovaly a adventní atmosféru vhodně navodily malé harfistky prof. H. Mousa Bacha a děti ze ZŠ Petra Strozziho s doprovodem kytary jejich učitelky L. Slezákové. Odměnou pro účinkující děti byla také i pohádka M. Čagánka, kterou četl V. Řehák, a jeho zpěv. VIP hostem byl Bohdan Mikolášek, který přijel ze Švýcarska a zahrál a zazpíval vlastní písně. V klubu byla vkusně instalována malá výstava dětských prací a také fotodokumentace CID.

Výtěžek z akce bude použit pro děti se specifickými potřebami.

Benefiční program měl velký úspěch u všech přítomných, a proto všem účinkujícím, organizátorům a pořadatelům patří velké a zasloužené poděkování.

Této velmi pěkné a zdařilé akce se zúčastnily také představitelky klubu SDŽ Praha 8 J. Lepičová a J. Slavíková.

Mgr. Jiřina Slavíková
předsedkyně klubu SDŽ Praha 8Poslat emailem
Vytisknout
Nahoru